Hakkımızda

Eklektika’da ürettiğimiz video içeriklerde sadece yaratıcı açıdan değil video içeriğin performansına istinaden ticari açıdan da sorumluluğa inanırız.

Bir parçası olduğumuz kurum kültürünü belli başlı klişelere düşmeden anlatmak epey zor. Belki de bu yüzden, kurum kültürü anlattığınız değil, hissettiğiniz bir şeydir. Bir araya gelmiş onlarca, belki de yüzlerce farklı şeyin bir sonucudur ve yaptığınız her işe bir nebze siner. Dolayısıyla, Eklektika’nın kültürünü klişe ifadelerle tanımlamaktan ziyade, bizimle çalıştığınızda ne hissedeceğinizi size anlatalım.

Yaptığımız işten keyif alıyoruz. Dolayısıyla, yaptığı işten keyif alan insanlarla çalışıyorsunuz ve bunu birlikte yürüttüğümüz projenin her aşamasında hissediyorsunuz. Olabildiğince pozitif, olabildiğince samimiyiz. Her yaratıcı süreçte olduğu gibi video içerik süreci de zaman zaman sancılı olabilen bir süreç. Ancak her zaman bu sancıların üstesinden gelmenin yollarını buluyoruz ve bu sancılı süreçten de keyif alıyoruz.

Nereye gittiğimizi biliyoruz. Eklektika için hepimizin ortak bir hayali var ve bünyemizdeki her yetenek o hayale erişme noktasında sahip olduğu önemin farkında. Biliyoruz ki, ticari bir işletme olarak büyüyüp gelişiyorsak, bu büyüme birlikte çalıştığımız yetenekli insanlar sayesinde oluyor.

Hoşça kal, ego. Fikirlerimize tek boynuzlu at muamelesi yapmıyoruz. Bulduğumuz bir fikre yeteneği, şirketteki rolü, tecrübesi fark etmeksizin herkesin her an katkı verebileceğinin farkındayız. Eklektika‘da fikrimizi ve bilgimizi paylaşma noktasında birbirimizi teşvik ediyoruz.

Ekibimiz

Ahmet Serdar Karaca

Co-Founder

Ömer Faruk Yayla

Co-Founder & Cinematographer

Gökhan Gök

Co-Founder & Director

Birkan Özkan

Motion Graphics Designer

Yasin Yaşar Bayol

Videographer

Murat Kabakçı

Videographer

Serhat Torun

Motion Graphics Designer

Salih Gökduman

Photographer

O Sen Olsan Bari

Video Editor