VİDEO STRATEJİSİ

Video içeriklerinizin doğru kitleye doğru anda ulaştığından nasıl emin olursunuz?

İster sektöre bir mesaj verecek olun, ister müşteri kitlenizi harekete geçirecek bir kampanya hazırlığında olun, video en etkili ve en ikna edici iletişim yöntemlerinden biridir. Ancak, doğru mesajla doğru kitleye ulaşacak bir video içerik üretmek kapsamlı araştırma ve planlama gerektirir.

Doğru planlama yapmadığınız takdirde, ürettiğiniz video içerik hali hazırda internette bulunan video çöplüğü içinde kaybolup gidecektir. O videoların arasından öne çıkabilmek için, kitlenizin dilinden konuşan, konuyla doğrudan ilgili ve hedeflemesi doğru yapılmış bir video içerik üretmeniz gerekir. Video stratejisi bu yüzden gereklidir. Video içerik için zaman ve para gibi çok değerli iki kaynağınızı harcarken işi şansa bırakmak yapılabilecek en büyük hata olur. Video içerik üretimindeki stratejik yaklaşımımız hem hedefinize ulaşmanızı hem de yatırımınızın karşılığını almanızı sağlar.

Video İçerik Stratejisi

Hedef kitleniz hakkında yaptığımız kapsamlı araştırma neticesinde, sadece bu kitleye özel kapsamlı bir içerik planı hazırlıyoruz.

Video Kampanya Stratejisi

Kitlenizin davranışlarını kapsamlı bir şekilde öğrenerek onların karar alma süreçlerini hızlandıracak bir kampanya hazırlıyoruz.

Videoda Marka Tutarlılığı

Markanızın diğer pazarlama çalışmalarında olduğu gibi, video içeriklerinizde de tutarlı bir izlenim ortaya koymanızı sağlıyoruz.

Etkisi belli olmayan videolar yerine kitlenizin dilinden konuşan faydalı video içerikler üretmek ister misiniz?