Hakkımızda.

En etkili ve en verimli iletişim aracı olan video içerik alanında markanızın ihtiyacı olan nitelikli ve bütçenize uygun video içerik hizmeti sunuyoruz.

İnternet kullanıcıları, kendilerine video üzerinden verilen bir mesajın %95’ini alırken, metin üzerinden verilen mesajın yalnızca %10’unu alıyor.* Yine internet kullanıcılarının %50’den fazlası bir ürünü veya hizmeti satın almadan evvel internette o ürün veya hizmetle ilgili video arıyor.

Video, insanların ilgisini çekmek ve onlara etkili bir mesaj vermek için kullanılabilecek açık ara en iyi araç. Kapsayıcı, anlık ve kitlelerle duygusal olarak bağ kurması çok kolay. Ancak tüketicilerin tutumlarında değişiklik yaratacak, onları harekete geçmeye ikna edecek video içerik üretmek için kitleyi iyi anlayan, etkili içerik stratejisi olan ve video prodüksiyon sürecinde yaratıcı teknikleri kullanabilen bir ekiple çalışmanız şart.

Günümüz itibariyle, zorlu rekabet koşulları altında rakiplerinin arasından sıyrılmaya muhtaç her işletme videoya ihtiyaç duyuyor. Eklektika olarak bu ihtiyaca en etkili şekilde cevap vermek için varız.

Ekibimiz.

Ömer Faruk Yayla

Cinematographer

Gökhan Gök

Director

Ahmet Serdar Karaca

Project Manager

Çağkan Koca

Video Editor

Cihan Berk Berkeban

Senior Copywriter

Serhat Torun

Motion Graphics Designer

Salih Gökduman

Photographer